KONTAKT:

Erste&Steiermärkische Bank d.d.

IBAN: HR1524020061100075497

OIB: 69843131382

PRAVILA O KORIŠTENJU OSOBNIH PODATAKA ČLANOVA U PLANINARSKOM DRUŠTVU KAMENJAK RIJEKA

Osobni podaci koje prikupljamo i u koju svrhu

E-mail adresa korisnika na koji želi primati obavijesti od PD Kamenjak.

Ime i prezime, OIB, datum rođenja, datum pristupanja udruzi, kategoriji članstva sukladno Zakonu u udrugama (Narodne Novine 74/14, 70/17) čl. 12. st. 4.

Broj mobitela/telefona za kontakt kod hitnih obavijesti.

Temeljem čega prikupljamo osobne podatke

Podatke prikupljamo temeljem pisane prijavnice (dostupna u članstvu ili na našim web stranicama).

Na koji način štitimo osobne podatke

Svi prikupljeni podatci su zaštićeni u internoj bazi podataka Clubolina.

E-mail, broj mobitela, PDK članski broj (broj Planinarskog društva Kamenjak), HPS članski broj (članski broj u Hrvatskom planinarskom savezu) također čuvamo i u bazi Google tablice te Google kontakti (e-mail i broj mobitela) koju koristimo interno za provjeru članova kod prijave izleta, odnosno kod obnove članarine, a isto tako i za lakšu komunikaciju među članovima. Sve baze su zaštićene zaporkom/lozinkom.

Kod prijave djeteta u planinarsko društvo potpis i suglasnost daje roditelj/staratelj te se pod broj mobitela/telefona upisuje broj majke ili oca. E-mail se kod djeteta ne prikuplja.

Kako koristimo i čuvamo vaše osobne podatke

Podatke koristimo i čuvamo u papirnatom obliku (pristupnice koje ste ispunili) te u elektroničkom obliku zbog evidencije bivših članova i mogućeg obnavljanja članstva.

Po zahtjevu ih prestajemo čuvati. Pismenu odjavu smatramo povlačenjem suglasnosti za daljnje korištenje i čuvanje podataka na opisan način i u opisanu svrhu.

Podatke ne dostavljamo trećim stranama.

Kako zatražiti prestanak korištenja Vašeg osobnog podatka

Prestanak korištenja podataka i prestanak članstva korisnik može zatražiti putem e-maila (pdkamenjak@gmail.com) ili pismenim putem.