ČLANARINE ZA 2022. GODINU I KALENDAR HPS-a

Objavljeno 25. studenog 2021.

KRENULA OBNOVA ČLANARINE ZA 2022. GODINU!

Godišnja članarina je i dalje 120 kn za zaposlene i 70 kn za sve ostale (đaci, studenti, nezaposleni, umirovljenici). Članarina se odnosi na kalendarsku godinu.

Svaki član mora donijeti iskaznicu da mu se nalijepi markica s godinom za koju plaća. Markice su u tri različite boje, ovisno o kategoriji:

PLAVA - seniori
ZELENA - djeca i mladi
CRVENA - umirovljenici

Uplate na IBAN: HR1524020061100075497. Novi članovi uplati dodaju 15 kn za iskaznicu, ispune pristupnicu koju možete naći OVDJE i pošalju na naš e-mail.

Sve to se može i utorkom od 19 do 21 sat u tajništvu na Korzu 40.

Ekipi riječkog respiracijskog centra i ekipi dobrovoljnih darivatelja krvi u Klubu "+100" članarina je besplatna.

ZIDNI KALENDAR HRVATSKOG PLANINARSKOG SAVEZA naručite preko PD Kamenjak uplatom 35 kn na račun Kamenjaka zaključno s utorkom 30.11.2020.

Na svakoj se stranici, uz kalendar za pojedini mjesec nalazi velika fotografija i podaci o planiranim akcijama planinarskih udruga u tom mjesecu.

Motivi su raznoliki a obuhvaćena su omiljena planinarska odredišta na Velebitu, Učki, Risnjaku, Bijelim stijenama, Kleku, Mosoru, Pelješcu, Ziru i na drugim mjestima. Autor fotografija je istaknuti hrvatski planinarski fotograf Tomislav Marković, koji je hrvatskim planinarima već dobro poznat po iznimnim snimkama planinskih pejzaža.

Format kalendara je 48 × 34 cm, kao i prijašnjih godina.

ČLANARINE ZA 2022. GODINU I KALENDAR HPS-a