Ferata Gradiška tura (SLO)

Planinarska škola

subota 09.03.2019.

Težina: tehnički zahtjevna staza (sajle i klinovi)
Trajanje: oko 4 sata

Posebna vježba kretanja na ferati, samo za zainteresirane školarce i visokogorce.
Vježbu vodi Zoran Doričić. Prijave s obaveznom akontacijom 50 kn do 5.3. na pdkamenjak@gmail.com (napišite tko dolazi s autom). Cijena naknadno.

Povratak: popodne
Cijena: akontacija za prijevoz 50 kn, točna cijena naknadno.
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 05.03.2019.

Oprema: Obavezna oprema: pojas, original ipsilon amortizer (ne improvizacija!), kaciga, barem jedan karabiner s maticom, mala zamka (Prusik), zamka minimalno 6 metara x 7-8 mm (bolje da ima 8 metara), šivana gurtna 120-150 cm, važeća članska iskaznica, osobna iskaznica, EU zdravstvena iskaznica.
Napomena: Količina opreme u našem ormaru je ograničena i stoga namijenjena prvenstveno novopridošlim članovima. Zato preporučamo višegodišnjim članovima da kompletiraju vlastitu opremu. Užad i karabinere ne iznajmljujemo.

Vodiči: Zoran Doričić