Proljetna planinarska škola 2018.

Objavljeno 16. veljače 2018.

PROLJETNA KAMENJAKOVA PLANINARSKA ŠKOLA
već danas je otvorila upise zbog velikog zanimanja.

Na stranicama Planinarske škole je prijavnica i podaci za uplatu - sve pošaljite na e-mail pdkamenjak@gmail.com. Ili navratite u tajništvo Kamenjaka utorkom i petkom od 19 do 21 sat.

Škola je namijenjena članovima planinarskih društava - početnicima i ostalima koji žele proširiti znanje, iskustvo i vještine kako bi sigurno i ugodno odlazili u planinu i vratili se doma. Škola je ujedno odlična priprema za nastavak specijalističkog školovanja - za buduće planinarske vodiče, markaciste, alpiniste...

Tko trenutno nije član planinarskog društva može se učlaniti u PD Kamenjak prilikom upisa u školu.
Kotizacija za školu je 300 kn. Broj polaznika ograničen je na 30.

Škola počinje 21.3. (prvi dan proljeća) i traje do kraja svibnja. Predavanja srijedom u 19 sati u kamenjakovim prostorijama na Korzu 40, a vježbe i izleti su obično nedjeljom.

Do početka škole polaznicima preporučamo da nabave osnovnu opremu - o tome i ostalome više na stranici škole i u tajništvu Kamenjaka utorkom i petkom od 19 do 21 sat.