PLANINARSKA ŠKOLA 2021/22. - POPUNJENO!

Objavljeno 05. srpnja 2021.

PLANINARSKA ŠKOLA JE POPUNJENA!

UPIS U KAMENJAKOVU PLANINARSKU ŠKOLU

Škola je namijenjena članovima planinarskih društava - početnicima i ostalima koji žele proširiti znanje, iskustvo i vještine kako bi sigurno i ugodno odlazili u planinu i vratili se doma. Škola je ujedno odlična priprema za nastavak specijalističkog školovanja - za buduće planinarske vodiče, markaciste, alpiniste...

Tko trenutno nije član planinarskog društva može se učlaniti u Kamenjak prilikom upisa u školu.

Kotizacija za školu je 300 kn. Broj polaznika je ograničen.

Škola počinje sredinom listopada - predavanja srijedom navečer u prostorijama PD Kamenjak na Korzu 40, a vježbe su obično nedjeljom.

Do početka škole polaznicima preporučamo da nabave osnovnu opremu - o tome i ostalome (prijavnica, program...) potražite na stranici škole i u tajništvu Kamenjaka utorkom od 19 do 21 sat.

Prijavnice, pitanja itd. šaljite na naš e-mail.

PLANINARSKA ŠKOLA 2021/22. - POPUNJENO!