Zagradski vrh

Mjesto polaska: s parkirališta Delta

Težina: lagana staza
Trajanje: oko 5 sati

Molimo sve članove koji imaju auto da u njemu dođu na Deltu, gdje ćemo popuniti potreban broj vozila.

Vozimo se Jadranskom magistralom do Selca, a onda skrećemo lijevo za Bribir i dalje za Lukovo. Tu na odvojku makadama za pl. kuću Kurin (830 m/nm) iskrcavamo planinare, a vozači idu ostaviti vozila kod Vagabundine kolibe. Od Kurina svi skupa krećemo put Zagradskog vrha (1187 m). Put traje oko 2,5 h. Sa Zagradskog vrha spuštamo se do Vagabundine kolibe gdje uz okrepu završava naš izlet. Predviđeno trajanje izleta je 5 h sa visinskom razlikom od 357 m.

Povratak: u popodnevnim satima
Cijena: 30 kn, plaća se direktno vozaču u autu
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 20.10.2020.

Oprema: Osnovna planinarska oprema ovisno o vremenu. Tople jakne, kapa, rukavice i toplog pića.
Napomena: Moguće je dogovoriti topli obrok u Vagabundinoj kolibi po pristupačnim cijenama.

Vodiči: Igor Korlević
Zagradski vrh