Vis 2024.

Mjesto polaska: Jelačićev trg

Težina: lagana staza
Trajanje: oko 4-5 sati hoda svaki dan

Na dan 31.10.2023. Izlet je popunjen. Za trenutnu situaciju nazovite...

Kamenjakova proljetna dalmatinska karavana ovaj put vodi nas na otok Vis.

Svojim očima, svojim nogama i u dobrom društvu upoznat ćemo sve planinarske i druge prirodne ljepote, uključujući sv. Andriju, Velington i najviši vrh Hum (sv. Duh).

Posjetit ćemo sve kulturne i povijesne znamenitosti - uz raskošni grad Vis i romantičnu Komižu tu su Oključna, Ženka, Marine Zemlje, Žena Glava, špilja kraljice Teute, Titova špilja..., Osvježit ćemo se i okupat u brojnim uvalama - Barjoška, Rogačić, Dobra luka, Stončica, nezaobilazna Stiniva...Bit će prilike i za degustaciju lokalnih delicija.

U planu je i posjeta Biševu - o tome i o još nekim bonusima naknadno.

Pet polupansiona (doručak i večera) u hotelu Issa u gradu Visu: dvokrevetna soba 230 €, jednokrevetna 340 €, dijete do 12 godina u trokrevetnoj gratis, drugo dijete 115 €.

Bus koji je cijelo vrijeme s nama 115 €, za djecu i za planinare koji dolaze autom 50 €.

Prijave do popunjenja uz uplatu prve rate minimalno 100 €. Cjelokupan iznos treba uplatiti do 20.12.2023.

U slučaju odustajanja iz bilo kojeg razloga uplata se vraća samo kad se mjesto popuni s liste čekanja.

Na listu čekanja ulazi se s uplatom minimalno 100 €.

Prijevoz: autobus
Povratak: u nedjelju 7.4. u večernjim satima
Cijena: hotel 230 €, bus 115 €
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 31.10.2023.

Oprema: važeća planinarska iskaznica, osnovna planinarska oprema i kupaći kostim

Vodiči: Boris Kurilić, 091 786 4535