Planinarska škola - jesen 2018.

Planinarska škola

srijeda 17.10.2018.

Mjesto polaska: Korzo 40

Težina: lagana staza
Trajanje: par mjeseci

JESENSKA PLANINARSKA ŠKOLA PD KAMENJAK započela je upisivati polaznike. Škola je namijenjena članovima planinarskih društava - početnicima i ostalima koji žele proširiti znanje, iskustvo i vještine kako bi sigurno i ugodno odlazili u planinu i vratili se doma.Škola je ujedno odlična priprema za nastavak specijalističkog školovanja - za buduće planinarske vodiče, markaciste, alpiniste...

Tko trenutno nije član planinarskog društva može se učlaniti u Kamenjak prilikom upisa u školu. Kotizacija je 300 kn. Uplate na blagajni Kamenjaka utorkom i petkom od 19 - 21 h ili internet bankarstvom na Erste & Steiermärkische bank d.d. Rijeka IBAN: HR1524020061100075497.

Broj polaznika ograničen je na 30. Škola počinje u srijedu 17.10.2018. Predavanja su srijedom u 19 sati u prostorijama PD Kamenjak na Korzu 40 u Rijeci. Vježbe i izleti su obično nedjeljom. Do početka škole polaznicima preporučamo da nabave osnovnu opremu. Odmah nakon upisa polaznici mogu krenuti u "predškolski program" - na redovne izlete Kamenjaka.

Prijavnica i više informacija na našim web stranicama i u tajništvu PD Kamenjak utorkom i petkom od 19 do 21 sat.

Povratak: oko 22 h
Cijena: 300 kn kotizacija
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 29.09.2018.

Oprema: Osnovna planinarska oprema za pohađanje opće planinarske škole - vidjeti na web stranicama škole.
Napomena: Škola je namijenjena svima koji žele naučiti pravilno planinariti u upoznati ugodno društvo s kojima ćete ubuduće uživati u prirodnim ljepotama!

Vodiči: Boris Kurilić, Davor Miketa, Damir Jelić i ostali