Razgledavanje izložbi u Zagrebu

Objavljeno 07. veljače 2017.

ODSJEK ZA VETERANE ORGANIZIRA

Razgledanje izložbi u Zagrebu

Datum izleta 17. veljače 2017.g.

Polazak: u 7:45 sa Žabice

Povratak: u 20:40 - Rijeka

Prijevoz: autobus – redovna linija

Cijena: cca 86.00 kn – pov. karta

Po dolasku na Autobusni kolodvor Zagreb tramvajem br.6 idemo do Trga bana Jelačića, odakle se uspinjemo na Gornji grad. Klovićevi dvori su prva odabrana destinacija s dvije izložbe: „Misterij metamorfoze“ Dimitrija Popovića, retrospektiva 1966.g. - 2016.g., te Izazov moderne „Zagreb – Beć oko 1900“.

Slijedi pauza za predah uz okrepu.

Zatim odlazimo do Umjetničkog paviljona na razgledanje izložbe iz Ciklusa : privatne kolekcije u javnoj instituciji – „Zbirka Roglić“.

Povratak s Autobusnog kolodvora za Rijeku je u 18:00.

Cijene ulaznica :

Klovićevi dvori: pojedinačna odrasli 30 kn, umirovljenici 20 kn, grupe s popustom 10 kn

Umjetnički paviljon: pojedinačna odrasli 40 kn, umirovljenici 25 kn, grupna umirovljenici 20 kn

Pojedinačna tramvajska karta za polusatnu vožnju iznosi 4 kn

Težina izleta: lagana šetnja

Odjeća i obuća: prema vremenskoj prognozi

Prijave i informacije: u tajništvu Društva i Ani Peršen na mob. 095 911 87 61

Prijavom na izlet svaki član Društva potvrđuje da je upoznat sa zahtjevima izleta, da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da ima uplaćenu članarinu HPS-a za tekuću godinu, te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Sudionik je dužan tijekom izleta slušati upute vodiča. U slučaju loših vremenskih prilika ili drugih nepredviđenih okolnosti, vodič ima pravo promijeniti rutu ili otkazati izlet.