Prvi sastanak Upravnog odbora

Objavljeno 02. travnja 2016.

Nakon izborne skupštine u petak 18.3.2016. održan je prvi sastanak nove uprave PD Kamenjak u utorak, 29.3.2016. na kojem su sudjelovali sljedeći članovi:

Boris Kurilić (predsjednik), Igor Korlević (dopredsjednik, međudruštvena suradnja), Emil Baumgartner (upravni odbor, gospodarstvo), Mirela Srkoč Šenkinc (upravni odbor, projekti), Sergio Gobić (upravni odbor, pročelnik odsjeka za veterane), Branko Kranjac (upravni odbor, komisija za priznanja), Ana Peršen (nadzorni odbor), Mate Ljubo Balen (nadzorni odbor), Verdan Grubelić (tajnik, pročelnik Male planinarske škole, foto dio u Redakciji, komisija za priznanja, projekti), Žarko Fištrek (pročelnik odsjeka za planinarske putove, komisija za priznanja), Vlatko Matić (upravni odbor, pročelnik odsjeka za gospodarstvo, projekti), Mirta Grandić (pročelnica visokogorskog odsjeka) i Damir Jelić (pročelnik Redakcije).

Na slici nedostaju: Damir Jelić (pročelnik Redakcije), Dorotea Pernjak (upravni odbor, projekti), Slovan Burlović (upravni odbor, gospodarstvo), Katarina Toković (nadzorni odbor), Tamara Rumac (blagajnica), Davor Banić (pročelnik Vodičkog odsjeka), Danilo Harbić (pročelnik Opće planinarske škole, projekti), Mersada Kukolj (pročelnica Biciklističkog odsjeka), Tomislav Anić (pročelnik Odsjeka za zaštitu prirode).

Prvi sastanak Upravnog odbora