Jesenska planinarska škola 2018.

Objavljeno 10. kolovoza 2018.

JESENSKA PLANINARSKA ŠKOLA PD KAMENJAK
započela je upisivati polaznike. Škola je namijenjena članovima planinarskih društava - početnicima i ostalima koji žele proširiti znanje, iskustvo i vještine kako bi sigurno i ugodno odlazili u planinu i vratili se doma. Škola je ujedno odlična priprema za nastavak specijalističkog školovanja - za buduće planinarske vodiče, markaciste, alpiniste...

Tko trenutno nije član planinarskog društva može se učlaniti u Kamenjak prilikom upisa u školu. Kotizacija je 300 kn. Uplate na blagajni PD Kamenjak utorkom i petkom od 19-21 h ili netbankingom na Erste & Steiermärkische bank d.d. Rijeka IBAN: HR1524020061100075497.

Broj polaznika ograničen je na 30. Škola počinje u srijedu 17.10.2018. Predavanja su srijedom u 19 sati u prostorijama PD Kamenjak na Korzu 40 u Rijeci. Vježbe i izleti su obično nedjeljom. Do početka škole polaznicima preporučamo da nabave osnovnu opremu. Odmah nakon upisa polaznici mogu krenuti u "predškolski program" - na redovne izlete Kamenjaka.

Prijavnica i više informacija na našim web stranicama i u tajništvu Kamenjaka utorkom i petkom od 19 do 21 sat.