DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI 9.12.2022.

Objavljeno 02. studenog 2022.

Poštovani članovi Planinarskog društva Kamenjak. Ima nas 750 i vjerujem da će se lijepi broj darivatelja javiti.

Ja sam Igor korlević, dopredsjednik PD Kamenjak, i dugogodišnji Dobrovoljni darivatelj krvi.
Svake godine spašavanje milijuna života ovisi o transfuzijama krvi i krvnih pripravaka. Krv je nužna za izvedbu složenih medicinskih i kirurških zahvata te može pomoći u poboljšanju kvalitete života pacijenata koji boluju od teških bolesti.
Mislim da nema humanije aktivnosti od darivanja krvi.
Pozivam sve vas da se pridružite akciji darivanja krvi i to povodom obilježavanja 61. godine postojanja Planinarskog društva Kamenjak.

Akciju organiziramo u petak 09.12.2022. godine oko 10 sati na Poliklinici KBC-a Rijeka.

Stanje zaliha provjerite OVDJE.

Molim vas da se prethodno javite u tajništvo PD Kamenjak kako bi znali broj darivatelja.

Srdačan pozdrav i vjerujem da se vidimo!

Potpredsjednik PD Kamenjak

Igor Korlević

DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI 9.12.2022.