Dan Kamenjaka 2019.

nedjelja 15.12.2019.

Mjesto polaska: automobilsko parkiralište Delta

Trajanje: ovisno o grupi, 2 do 8 sati

Tradicionalni uspon uz Dan Kamenjaka, ovaj put povodom 58. godišnjice Kamenjaka (društvo je osnovano 14.12.1961.)

Nakon razmještaja po autima na Delti čeka nas kava u restoran PUTNIK. Od tamo kreće srednja grupa.

Lakša grupa prebacit će se nakon kave autima do ugibališta na cesti kod Kamenjaka.

Visokogorska grupa ide kroz tehnički zahtjevno bespuće grebena Kamenjaka - obavezna je kaciga i spretnost u rukama.

Imamo i ekipu koja će na vrh Kamenjaka krenuti od vrata Kamenjaka na Korzu! Oni kreću u 6 sati, vodič je Žarko Fištrek, molimo dodatnu prijavu na 091 598 5232.

Biciklističku turu organizira Bojan Šenkinc, molimo dodatnu prijavu na 091 158 5645.

Kod prijave javite u koju ćete grupu.

Povratak: popodne
Cijena: 10 kn
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 10.12.2019.

Oprema: Osnovna planinarska oprema, za grebensku turu obavezna je kaciga.
Napomena: Molimo sve koji imaju auto da u njemu dođu na Deltu, gdje ćemo popuniti potreban broj automobila.

Vodiči: vodiči PD Kamenjak