Odsjek za veterane

Upravni Odbor PD Kamenjak odobrio je osnivanje Odsjeka 18.3.2014. god. i donio Pravila Odsjeka za veterane. Pravilima su utvrđeni zadatci Odsjeka koji obuhvaćaju organiziranje manje zahtjevnih izleta, očuvanje tradicije Društva, brigu o starijim i bolesnim članovima Društva, poticanje i organiziranje različitih aktivnosti Društva i Odsjeka (obrazovne, kulturne, turističke i slične), te suradnju sa sličnim odsjecima u drugim planinarskim društvima. U aktivnostima Odsjeka mogu sudjelovati svi članovi Društva.

Osnivački sastanak Odsjeka održan je 14.4.2014. godine. Radom Odsjeka rukovodi izabrani Upravni Odbor Odsjeka od 5 članova.

Odsjek za veterane je u 4 godine svog postojanja ostvario mnoge planirane aktivnosti kao što je prikazano u narednoj poveznici:

- PREGLED AKTIVNOSTI ODSJEKA ZA VETERANE KROZ 4. GODINE OD OSNUTKA

Veterani u Bakru 22.4.2018.

Pročelnik
SERGIO GOBIĆ

sergio.gobic@gmail.com

Zamjenica pročelnika
Ljiljana Hlača

Članovi Upravnog odbora
Ana Peršen
Željka Buševac
Zlatan Radić

Dokumenti:

Plan izleta za 2018. godinu

Izvještaj o radu za 2017.